RegioBank

Veldsink – Land van Cuijk, Boxmeer

RegioBank

Spoorstraat 75
5831 CK Boxmeer

Telefoon: 0485 - 572129
E-mail: lvc@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – De Vries, Monster

RegioBank

Mesdag 2
2681 MX Monster

Telefoon: 0174 - 244 554
E-mail: monster@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Van Peufflik, Oss

RegioBank

Kortfoortstraat 64
5342 AG Oss

Telefoon: 0412 - 623 671
E-mail: peufflik@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Storms Geurts, Montfort

RegioBank

Huysbongerdweg 10
6065 CJ Montfort

Telefoon: 0475 - 542244
E-mail: montfort@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Van Veen, Voorschoten

RegioBank

Voorstraat 15
2251 BL Voorschoten

Telefoon: 071-5766876
E-mail: voorschoten@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Van Veen, Zoeterwoude

RegioBank

Dorpsstraat 20
2381 EL Zoeterwoude

Telefoon: 071-8200362
E-mail: zoeterwoude@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Bultman & Hartholt, Hattem

RegioBank

2e Walsteeg 3
8051 EW Hattem

Telefoon: 038 - 443 22 00
E-mail: hattem@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Bultman & Hartholt, Elburg

RegioBank

Zuiderzeestraatweg oost 92
8081 LE Elburg

Telefoon: 038 - 443 22 00
E-mail: bultman-hartholt@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink Advies, Nieuw-Weerdinge

Veldsink Advies, Nieuw-Weerdinge

RegioBank

Weerdingerkanaal ZZ 156a
7831 AK Nieuw-Weerdinge

Telefoon: 0591 - 522 646
E-mail: nieuw-weerdinge@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Otten & Flim, Rijssen

Veldsink – Otten & Flim, Rijssen

RegioBank

Stationsdwarsweg 9
7461 AR Rijssen

Telefoon: 0548 - 544 333
E-mail: otten-flim@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Teeninga, Niekerk

RegioBank

Aldringastraat 7
9822 AM Niekerk

Telefoon: 0594 - 50 52 43
E-mail: niekerk@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Busscher, Harbrinkhoek

RegioBank

De Krön 3
7615 PZ Harbrinkhoek

Telefoon: 0546 - 86 58 27
E-mail: harbrinkhoek@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Van Hunsel & Govers, Budel

Veldsink – Van Hunsel & Govers, Budel

RegioBank

Capucijnerplein 20
6021 CB Budel

Telefoon: 0495 - 491 226
E-mail: budel@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – De Meierij, Liempde

Veldsink – De Meierij, Liempde

RegioBank

Keefheuvel 1
5298 AH Liempde

Telefoon: 0411 - 631 681
E-mail: liempde@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Seinen, Hengelo

RegioBank

Ingenieur M. Schefferlaan 49
7556 CP Hengelo

Telefoon: 074 - 242 4882
E-mail: hengelo@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Domburg, Bodegraven

RegioBank

Nieuwe Markt 2
2411 BB Bodegraven

Telefoon: 0172 - 614550
E-mail: bodegraven@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Schinkel, Oost-Souburg

RegioBank

Kanaalstraat 37
4388 BJ Oost-Souburg

Telefoon: 0118 - 464 455
E-mail: oost-souburg@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Deur, Leersum

RegioBank

Rijksstraatweg 159A
3956 CL Leersum

Telefoon: 0343 - 421 111
E-mail: leersum@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Scholten, Bathmen

RegioBank

Molenstraat 3A
7437 AH Bathmen

Telefoon: 0570 - 54 44 44
E-mail: bathmen@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – AVA, Aalsmeer

RegioBank

Stationsweg 38
1431 EG Aalsmeer

Telefoon: 0297-343834
E-mail: aalsmeer@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Rensen, Nijverdal

RegioBank

Grotestraat 11
7443 BA Nijverdal

Telefoon: 0548-636440
E-mail: nijverdal@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Veerman, Woubrugge

Veldsink – Veerman, Woubrugge

RegioBank

Dokter Lothlaan 8
2481 AC Woubrugge

Telefoon: 0172 518 256
E-mail: woubrugge@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Van Loo, Dirksland

RegioBank

Zomerstraat 16
3247 CJ Dirksland

Telefoon: 0187 - 601 781
E-mail: dirksland@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Zondag, Tiel

RegioBank

Waardenburglaan 26
4006 ET Tiel

Telefoon: 0344 652 024
E-mail: tiel@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Veerman, Zevenhuizen

Veldsink – Veerman, Zevenhuizen

RegioBank

Dorpsstraat 200
2761 AJ Zevenhuizen

Telefoon: 0180 - 631 866
E-mail: zevenhuizen@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Den Hartog, Lopik

RegioBank

Vogelzangsekade 1 A
3411 BA Lopik

Telefoon: 0348 - 751 111
E-mail: lopik@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Den Hartog, Ameide

RegioBank

Prinsengracht 2
4233 EW Ameide

Telefoon: 0183 - 601 676
E-mail: ameide@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Driekleur, Goes

Veldsink – Driekleur, Goes

RegioBank

Piet Heinstraat 37-39
4461 GL Goes

Telefoon: 0113 - 21 56 65
E-mail: goes@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – De Wolden, De Wijk

RegioBank

Dorpsstraat 72a
7957 AW De Wijk

Telefoon: 0522 - 47 67 80
E-mail: dewijk@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – De Wolden, Ruinen

RegioBank

Brink 41
7963 AB Ruinen

Telefoon: 0522 - 47 25 28
E-mail: ruinen@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – De Wolden, Zuidwolde

Veldsink – De Wolden, Zuidwolde

RegioBank

Hoofdstraat 59
7921 AC Zuidwolde

Telefoon: 0528 – 37 05 92
E-mail: zuidwolde@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Crielaard, Nieuwendijk

Veldsink – Crielaard, Nieuwendijk

RegioBank

Prinses Julianaweg 10
4255 HB Nieuwendijk

Telefoon: 0183 - 405 405
E-mail: nieuwendijk@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Verberkmoes, Eersel

Veldsink – Verberkmoes, Eersel

RegioBank

Nieuwstraat 48
5521 CD Eersel

Telefoon: 0497-530015
E-mail: eersel@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Verberkmoes, Valkenswaard

Veldsink – Verberkmoes, Valkenswaard

RegioBank

Markt 25
5554 CA Valkenswaard

Telefoon: 040-2079000
E-mail: valkenswaard@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Ferwerda, Joure

Veldsink – Ferwerda, Joure

RegioBank

Polderboskdyk 3
8501 ZJ Joure

Telefoon: 0513-413178
E-mail: joure@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink Advies, Oostkapelle

RegioBank

Lantsheerstraat 1
4356 AX Oostkapelle

Telefoon: 0118-582143
E-mail: oostkapelle@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink Advies, Veldhoven

Veldsink Advies, Veldhoven

RegioBank

Burgemeester van Hoofflaan 173
5503 BL Veldhoven

Telefoon: 040-2536428
E-mail: veldhoven@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink Advies, Gennep

Veldsink Advies, Gennep

RegioBank

Spoorstraat 121
6591 GS Gennep

Telefoon: 0485-361623
E-mail: gennep@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Roelands, Gilze

Veldsink – Roelands, Gilze

RegioBank

Bisschop de Vetplein 7
5126 CA Gilze

Telefoon: 0161-451720
E-mail: gilze@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – vd Heijden, Haaren

Veldsink – vd Heijden, Haaren

RegioBank

Monseigneur Bekkersplein 7
5076 AZ Haaren

Telefoon: 0411-621634
E-mail: haaren@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Dirven, Prinsenbeek

RegioBank

Beeksestraat 24A
4841 GC Prinsenbeek

Telefoon: 076-5412732
E-mail: prinsenbeek@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Lodewijks van Ginneken, Sprundel

RegioBank

St. Janstraat 12a
4714 EG Sprundel

Telefoon: 0165-388026
E-mail: sprundel@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Bekx, Mierlo

Veldsink – Bekx, Mierlo

RegioBank

Marktstraat 18
5731 HW Mierlo

Telefoon: 0492-661712
E-mail: mierlo@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink Advies, Nuenen

Veldsink Advies, Nuenen

RegioBank

Park 26 - 28
5671GA Nuenen

Telefoon: 040-2635900
E-mail: nuenen@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Het laatste nieuws

Financiële zekerheid
Waarom kies je voor een financieel adviseur?
11 juli 2024

Waarom kies je voor een financieel adviseur?

Financiële rust, wat er ook op je pad komt. Inzicht en grip hebben op jouw huidige én toekomstige financiële situatie zodat jij zorgeloos kunt genieten van het leven. Een fijne gedachte, toch? Zeker als je voor een belangrijke beslissing staat, is het verstandig onafhankelijk financieel advies in te winnen. Denk bijvoorbeeld aan het aanschaffen en verzekeren van je (eerste) auto, het kopen van een huis of het starten van je eigen bedrijf. Advies van een financieel specialist levert je waardevolle inzichten op waardoor je betere keuzes maakt en mogelijk veel geld bespaart.

Financiële zekerheid
Stress over je financiële situatie
05 juli 2024

Stress over je financiële situatie

Bang zijn dat je de rekeningen niet meer kunt betalen. Schrikken van die blauwe envelop die op de mat valt. Eén op de vijf huishoudens in Nederland heeft op dit moment geldproblemen, berekende het Nibud. Dat kan voor flinke stress zorgen en daarmee ook invloed hebben op je gezondheid. Veel mensen durven niet om hulp te vragen en schuiven hun geldzorgen voor zich uit. Wat zijn de gevolgen van stress over je financiële situatie en wat kun je eraan doen?

Meer nieuws
RegioBank
Direct contact

Veldsink Advies, Nuenen

  • Telefoon

    040-2635900
  • E-mail

    nuenen@veldsink.nl
  • Adresgegevens

    Park 26 - 28
    5671GA Nuenen

  • Openingstijden

    Van maandag t/m vrijdag geopend van 08.30 uur tot 17:00 uur *

Stel uw vraag

Wij staan u graag te woord! Vul uw vraag en gegevens in en wij reageren zo snel mogelijk.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Afspraak maken

  • DD dash MM dash JJJJ
  • Hidden