RegioBank

Veldsink – De Wolden De Wijk

RegioBank

Dorpsstraat 72a
7957 AW De Wijk

Telefoon: 0522 - 47 67 80
E-mail: dewijk@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – De Wolden Ruinen

RegioBank

Westerstraat 54
7963 BD Ruinen

Telefoon: 0522 - 47 25 28
E-mail: ruinen@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – De Wolden Zuidwolde

RegioBank

Hoofdstraat 59
7921 AC Zuidwolde

Telefoon: 0528 – 37 05 92
E-mail: zuidwolde@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Crielaard

RegioBank

Prinses Julianaweg 10
4255 HB Nieuwendijk

Telefoon: 0183 - 405 405
E-mail: nieuwendijk@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Verberkmoes Eersel

Veldsink – Verberkmoes Eersel

RegioBank

Nieuwstraat 48
5521 CD Eersel

Telefoon: 0497-530015
E-mail: eersel@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Veldsink – Quivoir Lith en Megen

RegioBank

Mr. Van Coothstraat 13a
5397 AT Lith

Telefoon: 0412-481373
E-mail: lith@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Ferwerda Joure

Veldsink – Ferwerda Joure

RegioBank

Polderboskdyk 3
8501 ZJ Joure

Telefoon: 0513-413178
E-mail: joure@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Prinsen

Veldsink – Prinsen

RegioBank

Petrus Dondersplein 10
5271 AA Sint-Michielsgestel

Telefoon: 073-5033999
E-mail: sint-michielsgestel@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink Advies Oostkapelle

Veldsink Advies Oostkapelle

RegioBank

Lantsheerstraat 1
4353 ZG Oostkapelle

Telefoon: 0118-582143
E-mail: oostkapelle@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink Advies Veldhoven

Veldsink Advies Veldhoven

RegioBank

Burgemeester van Hoofflaan 173
5503 BL Veldhoven

Telefoon: 040-2536428
E-mail: veldhoven@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink Advies Gennep

Veldsink Advies Gennep

RegioBank

Spoorstraat 121
6591 GS Gennep

Telefoon: 0485-361623
E-mail: gennep@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – vd Heijden Helvoirt

Veldsink – vd Heijden Helvoirt

RegioBank

Vincent van Goghplein 7b
5268 BZ Helvoirt

Telefoon: 0411-644142
E-mail: helvoirt@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Roelands

Veldsink – Roelands

RegioBank

Nerhovensestraat 11
5126 TD Gilze

Telefoon: 0161-451720
E-mail: gilze@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Dirven

Veldsink – Dirven

RegioBank

Beeksestraat 24
4841 GC Prinsenbeek

Telefoon: 076-5412732
E-mail: prinsenbeek@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Lodewijks van Ginneken

Veldsink – Lodewijks van Ginneken

RegioBank

St. Janstraat 12a
4714 EG Sprundel

Telefoon: 0165-388026
E-mail: sprundel@veldsink.nl

Bekijk vestiging
Veldsink – Bekx

Veldsink – Bekx

RegioBank

Marktstraat 18
5731 HW Mierlo

Telefoon: 0492-661712
E-mail: mierlo@veldsink.nl

Bekijk vestiging

Het laatste nieuws

Zakelijk
De brexit: heeft het gevolgen voor je zakelijke relaties?
03 juni 2019

De brexit: heeft het gevolgen voor je zakelijke relaties?

Het Verenigd Koninkrijk stapt uit de Europese Unie (EU). Waarschijnlijk is dat je niet ontgaan. De oorspronkelijke datum waarbij het Verenigd Koninkrijk de EU zou verlaten was op 29 maart 2019. Dit is al enkele keren verschoven. Vooralsnog is de brexit uitgesteld naar 31 oktober 2019. Indien een organisatie relaties heeft die goederen importeert vanuit het Verenigd Koninkrijk, zal er na 31 oktober 2019 iets gaan veranderen.

Meer nieuws
RegioBank
Direct contact

Veldsink Advies Nuenen

  • Telefoon

    040-2635900
  • E-mail

    nuenen@veldsink.nl
  • Adresgegevens

    Park 26 - 28
    5671GA Nuenen

  • Openingstijden

    Van maandag t/m vrijdag geopend van 08.30 uur tot 17:30 uur *

Stel uw vraag

Wij staan u graag te woord! Vul uw vraag en gegevens in en wij reageren zo snel mogelijk.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Afspraak maken

  • Datumnotatie:DD dash MM dash JJJJ