Bedankt voor je interesse in Veldsink!
We hebben je sollicitatie in goede orde ontvangen en nemen binnenkort contact met je op.
Met vriendelijke groet,
Rick van Gool
Afdeling P&O
Bedankt voor je interesse in Veldsink!
We hebben je sollicitatie in goede orde ontvangen en nemen binnenkort contact met je op.
Met vriendelijke groet,
Rick van Gool
Afdeling P&O
Wanneer het buiten koud is, houden we het binnen graag warm. Om de gestookte warmte niet naar buiten te laten glippen, is het belangrijk om je huis goed te isoleren. Wij lopen de isolatiemogelijkheden en bijbehorende kosten met je door.
Iedere autobestuurder is verplicht om een autoverzekering af te sluiten. Er zijn ontzettend veel verzekeringsmaatschappijen waar je uit kunt kiezen. Maar hoe kies je nu de juiste autoverzekering? En hoe kun je er op besparen? Wij vertellen je er meer over.
Je hebt er lang over gedroomd en er goed over nagedacht. De kogel is door de kerk, je gaat je eigen onderneming starten! Om je droom werkelijkheid te laten worden zal je toch ook met je beide voeten op de grond moeten blijven staan. Waar begin je? Wij geven een aantal aandachtspunten waar je mee kunt beginnen.
Veel auto's in Nederland zijn alleen WA verzekerd, eventueel met beperkt casco. Maar wat zijn de gevolgen in de praktijk bij een ongeval? In dit artikel geven we een aantal voorbeelden waarmee je zult zien dat het ook voor oudere auto’s belangrijk is om naast de WA dekking een aanvullende voorziening te treffen in de vorm van een rechtsbijstandverzekering.
Telefoon
Park 26 - 28
5671GA Nuenen
Van maandag t/m vrijdag geopend van 08.30 uur tot 17.00 uur *